X
تبلیغات
نماشا
رایتل
وبلاگ مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور
اطلاعیه
نوشته شده در تاریخ پنج‌شنبه 14 اردیبهشت‌ماه سال 1391 توسط سجاد سلطانی

آموزش نرم افزار SPSS

جزوه آموزش نرم افزار SPSS را از اینجا دانلود فرمایید 

 

 

 کتاب چرا زنان خسته به نظر می رسند

کتاب چرا زنان خسته به نظر می رسند؟

ویژه خانمها

آیا شما دچار کم خوابی و استرس و نگرانی هستید؟

آیا بی حوصله ، خسته و افسرده به نظر می رسید؟

آیا می خواهید از علت خستگی و سایر مشکلات خود مطلع و آنها را برطرف سازید؟

زمانی که افراد جامعه مبتلا به فشارهای روحی (استرس) هستند میزان قند خون آنها به نسبت کاهش می‏یابد. دکتر اسمیت معتقد است که این امر موجب می‏شود تا کلسیم، منیزیم و ویتامین‏های B در بدن جذب نشوند و بدن به تدریج فاقد این موارد می‏شود. اگر این کمبود با خوردن و نوشیدن مواد حاوی ویتامین و مواد معدنی و حتی قرص‏های جانشین این مواد از بین نرود بدن با عوارض بدتری روبرو خواهد شد. در این کتاب دکتر اسمیت راه حل این مشکل را خوردن قرص‏های محتوای این مواد معرفی می‏کنند زیرا لازم است تا ویتامین‏ها و مواد معدنی به میزان کافی در برنامه غذایی وجود داشته باشد.

اکثر زنان بیش از حد معمول کار و فعالیت می کنند و در مقابل به خورد و خوراک خود کم اهمیت هستند و غذای کمی را میل می کنند و تنها به فکر کاهش وزن هستند و در نتیجه فرمول زیر کامل می شود:
خواب کم+غذای کم+پذیرفتن مسئولیت زیاد=خستگی مفرط و افسردگی

به شما قول می دهیم که در این کتاب از علت خستگی خود و راهها و شیوه های برطرف کردن آن مطلع شوید.شما در این کتاب می توانید از تمامی موارد از قبیل چگونگی مصرف درست ویتامین ها و چگونگی مقابله با بی خوابی و یا تغییر عادات روزمره آگاه شوید.

اگر شما در بعضی اوقات و شرایط خاص به هر علتی نتوانسته ‏اید راحت بخوابید بدون شک آثار آن را در زندگی خود مشاهده کرده‏ اید چرا که خوب خوابیدن موجب می‏شود تا فکر و ذهن خوب و بهتر از همیشه فعالیت کند. برای درک این استنباط علمی نیاز به مراجعه پزشک نیست زیرا خواب کم به هر دلیلی انرژی آدمی را می‏کاهد. کمبود خواب یا بی‏خوابی موجب ایجاد یکسری مشکلات جانبی می‏شود که در این بخش قصد داریم به چندی از آنها اشاره کنیم:
زمانی که شما در اول شب بعد انجام یک فعالیت طولانی دچار بی‏خوابی می‏شوید روز بعد در حین رانندگی متوجه خواهید شد که در مواقع حساس قادر نمی‏باشد به موقع واکنش نشان دهید و به عنوان مثال در هنگام ایجاد خطر به موقع ترمز کنید و بایستید. عوامل دیگری مثل پایین بودن میزان انرژی (افت انرژی) بی علاقه شدن نسبت به رانندگی و بی احتیاطی به آن، آمادگی مبتلا شدن به پذیرش هر گونه بیماری، کم کاری ذهن و فکر، قضاوت نادرست و غلط، ثابت نبودن روی حرف خود و عدم تصمیم گیری درست، دشمنی و عداوت بی مورد از دیگر مواردی است که در اثر کمبود خواب به آدمی دست می‏دهد. بی‏خوابی مفرط انسان را دچار یکسری توهمات بی حد و اندازه و گاهی مهلک می‏کند که بسیار خطرنک می‏باشد راستی شما از این مورد اطلاع دارید که چه میزان خواب برای شما نیاز است؟ پاسخ این سوال نیز مثل سوالات دیگر فقط یک جواب خاص و قابل مشخصی ندارد. مثلا میزان خواب شما به سن و سالتان نیز مرتبط است. اگر شما بیش از 55 سال سن دارید طبیعی است که خواب کمتری داشته باشید. در مقابل جوانان به خواب بیشتری نیاز دارند. طبق اطلاعات به دست آمده از بررسی میزان خواب افراد نشان می‏دهد که زنان بیشتر از مردان به خواب نیاز دارند و بیشتر می‏خوابند. آیا تا به حال با این موضوع روبرو شده ‏اید که چند بار سعی نموده ‏اید تا پایان یک فیلم سینمایی بیدار بمانید و یا چند صفحه کتاب مورد علاقه خودتان را بخوانید. اما به دلیل خواب آلودگی نتوانسته‏ اید موفق شوید؟
پیشنهاداتی که در این کتاب آمده است را پیگیری کنید تا بتوانید خواب مناسب‏تر، بهتر، آرام‏تر و آسوده ‏تری داشته باشید.

فهرست کتاب :

* چرا زنان این قدر خسته به نظر می‏رسند؟
* میزان خستگی شما تا چه حدی است؟
* اندام و اعضای بدن شما
* ذهن و تفکر شما
* انگیزه، ذوق و آرامش
* بررسی نحوه و سبک زندگی زنان
* بی‏خوابی

توجه : قیمت این محصول با محاسبه هزینه لوح همراه و سایر خدمات تعیین گردیده است.
به وبلاگ مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور
امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما