X
تبلیغات
نماشا
رایتل
وبلاگ مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور
اطلاعیه
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 19 تیر‌ماه سال 1392 توسط سجاد سلطانی

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : کارت های الکترونیکی پراخت شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور ، به زودی به در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : امکان پرداخت الکترونیکی شهریه دانشگاه پیام نور فعال شده است و اواخر هفته آینده کارتهای الکترونیکی صادر شده برای هر دانشجو در اختیار آنها جهت واریز شهریه به صورت الکترونیکی قرار خواهد گرفت.

 لذا دانشجویان محترم جهت پرداخت شهریه نیازی به مراجعه حضوری به بانک صادرات و تکمیل فیش و... ندارند و می توانند از طریق سامانه های پرداخت الکترونیکی نظیر خودپرداز، درگاه اینترنتی، تلفن بانک و دستگاه کارتخوان ( POS ) نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.

امکان پرداخت الکترونیکی شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور فراهم شد

کارت های الکترونیکی پراخت شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور ، طبق بخشنامه سازمان مرکزی از اواخر هفته آینده در اختیار مراکز و واحدها قرار خواهند گرفت و مراکز و واحدها مسئول توزیع کارتهای بانکی بین دانشجویان آن مرکز و واحد می باشند.

مقدمات نصب دستگاه کارتخوان ( POS ) در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور نیز فراهم شده و دانشجویان از این پس می توانند به راحتی با حضور در مراکز و واحدهای دانشگاهی خود نسبت به پرداخت شهریه اقدام کنند.

برای مشاهده بخشنامه در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنیدبه وبلاگ مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور
امتیاز بدهید

با تشکر از حمایت شما